O firmě

umělecká malba na omítku

umělecká malba na omítku

 

Překvapit spotřebitele, hýčkaného možnostmi velkoplošného tisku se daří stále méně a méně.
My máme co nabídnout i zákazníkovi, který si přeje mít skutečně jedinečný a krásný interiér. Umělecká malba na omítku je exkluzivním a originálním nástrojem současného designu.  Nabízíme služby umělecké malby do interiérů místností i na omítky prováděné různými styly. Různé způsoby nanášení kresby nám umožňují uskutečnit ty nejsložitější náměty, které vytvořili naši umělci na základě preferencí klientů.

Design interiéru a exteriéru, který realizujeme pomocí nástěnné a nástropní malby, umožňuje jak zkrášlit místnost, tak k nepoznání změnit její geometrii: tmavý pokoj zesvětlit, a zbytečně otevřený zútulnit. A možná je to právě jedině umělecká malba, která může proměnit architektonické nedostatky dispozičního řešení (nosníky, výčnělky, nízké stropy) na skutečné hodnoty.
Existuje mnoho druhů umělecké malby a naši umělci většinu z nich naprosto dokonale ovládají. Nástěnnou malbu lze při jejím nanesení na povrch před tím pokrýt dekorativní štukaturou, provést jako plastickou utvářením strukturálního povrchu.
Design na bázi umělecké malby je využíván v nejrůznějších obytných místnostech: v dětských pokojích, jídelnách, ložnicích, koupelnách atd.
Ovšem i v komerčních a společenských místnostech je nástěnná a nástropní malba úplným objevem. Cožpak je možné vymyslet pro restauraci, bazén, mateřskou školku, kavárnu, sportovní halu, klub nebo bar něco originálnějšího?

umělecká malba na omítku

umělecká malba na omítku

Umělecká malba na omítku není vůbec žádná výsada interiérového designu. V dnešní době je stále častěji pro vytváření vnějšího vzhledu budov používána malba na omítku. Není to nic překvapujícího, když vezmeme na zřetel to, že malířství ve stylu graffiti se například může stát prakticky ideální kombinací dekoru a venkovní reklamy. V jakémkoli případě se Vaše firma rychle stane uznávanou a získá ve městě na popularitě.

Jsme tvůrčí kolektiv umělců a dekoratérů, žijeme a pracujeme v Praze. Teoretické znalosti, získané v uměleckých školách, učilištích a institutech, rozmnožené mnohaletou, více než 30ti letou zkušeností z práce v této oblasti a láska k profesi umělce, nám umožňují pustit se do úkolu jakékoli složitosti a tvořit interiéry s libovolnou tématikou.
Provádíme uměleckou malbu na omítku na stěnách v bytech a  úřadech v nejrůznějších žánrech: оd jednoduchého geometrického ornamentu až po složité perspektivní architektonické kompozice, realistické iluze s libovolnými vyobrazeními. Kromě uměleckých dekorativních prací nabízíme našim klientům doplňující služby, jako například umělecké stěny a stropy, osvětlení, zhotovení baru na klíč, kachlovky, umělecká nábytková patina, imitace dřeva na stěnách a stropech, staré mědi a bronzů na jakýchkoli předmětech z jakéhokoli materiálu, zlacení a stříbření, sádrové kachle a ornamenty jakékoli složitosti.

Uměleckou malbou mohou být ozdobeny i nebytové prostory, například dětské pokoje, bazény, kuchyně v bytových domech nebo restauracích. Díky velkým praktickým zkušenostem získaly naše práce vlastní neopakovatelný a originální styl. Autorská technika umělecké malby, které jsme rozpracovali, a profesionální výběr materiálů, prověřený časem, nám umožňují podstatně zkrátit jak termíny, tak i cenu zakázky. art-reklama-palitraV průběhu provádění našich prací přednostně využíváme přírodní kvalitní akrylové barvy, které nepodléhají vyblednutí a jsou odolné jak vůči atmosférickým podmínkám, tak působení vody, ale také moderní prověřené stavební materiály.
Přijímáme pochopitelně zakázky v dalších českých městech, v dalších zemích Evropské unie a v kterékoli zemi světa. Podmínky pro výjezd do dalšího města nebo jiné země k provedení uměleckých prací jsou následující: možnost bydlení (pokud je zákazník připraven náš pobyt zaplatit, pokud tato možnost není – cena pobytu bude započítána do ceny vedlejších nákladů), úhrada cesty z Prahy k danému objektu, dodatečný čas potřebný k příjezdu a tak dále.